Kania Lodge to butikowy hotel znajdujący się nieopodal Gdańska, otoczony winnicą i starannie zaprojektowanymi ogrodami. Położony jest nad jeziorem, w maleńkiej Kaszubskiej wsi wśród lasów. Z Trójmiasta można tu dotrzeć w niecałą godzinę, a do gdańskiego lotniska jest tylko dwadzieścia kilometrów. 

Oferujemy szesnaście eleganckich pokoi i apartamentów, w tym kilka z dwiema sypialniami, a także luksusową willę. Wszystkie pokoje są indywidualnie zaprojektowane i umeblowane, z każdego rozpościera się widok na jezioro, niektóre posiadają prywatne tarasy, kominki lub piecyki opalane drewnem. 

Na terenie hotelu znajduje się kort tenisowy, prywatny pomost i niewielka plaża, dla gości dostępna jest łódka, rowery, kajaki, sauna, sala konferencyjna i bezprzewodowy internet.

Nasza znana i ceniona kuchnia serwuje wyjątkowe dania ze świeżych i jeśli to tylko możliwe, lokalnych produktów – na przykład słynną jagnięcinę z owiec hodowanych w naszym gospodarstwie. „Magiczne miejsce. Fantastyczne jedzenie”, tak piszą o nas w przewodniku po hotelach i restauracjach Gault&Millau.

Wino to nasza specjalność - w karcie Kania Lodge znajduje się ponad 250 pozycji z kilkunastu krajów, z rocznikami sięgającymi dwóch dekad wstecz. Nowojorski Wine Spectator nazwał ją „jedną z najwybitniejszych restauracyjnych kart win na świecie”.

Goście mogą spróbować również wina z naszej kaszubskiej winnicy, a także przetestować produkowaną przez nas żytnią i ziemniaczaną wódkę, którą eksportujemy do tak prestiżowych klientów, jak paryski hotel Ritz czy londyński Claridges.

Oprócz udogodnień w pensjonacie na gości czeka również wiele okolicznych atrakcji. W pobliskich lasach znajdują się szlaki rowerowe i piesze, a do stadniny koni można dojechać w zaledwie 15 minut. 

Od najbliższego pola golfowego dzieli nas 20 minut, od dwóch kolejnych – 40 minut. Okolica sprzyja także aktywnemu zwiedzaniu. Do gdańskiej starówki można dojechać samochodem w 45 minut, a nad Morze Bałtyckie i do krzyżackiego zamku w Malborku (największego ceglanego zamku w Europie) – w zaledwie półtorej godziny.