Nie współpracujemy z komercyjnymi stronami rezerwacyjnymi. Dzięki temu możemy zaoferować gościom bardziej zindywidualizowaną obsługę oraz odpowiednie zniżki. Każdy z 16 pokoi w Kania Lodge jest inny, staramy się zawsze pomóc gościom znaleźć ten, który najlepiej będzie odpowiadał ich wymaganiom. Wszystkie ceny pokoi obejmują śniadania, a także możliwość korzystania z sauny, kortu tenisowego, prywatnego pomostu nad jeziorem i linii brzegowej. Łódki i rowery można wypożyczyć na pół dnia lub na cały dzień za niewielką opłatą.

Standardowe ceny pokoi obowiązują od stycznia do końca czerwca oraz od września do końca grudnia. Wysoki sezon obejmuje terminy od lipca do końca sierpnia. Aby dokonać rezerwacji w sezonie wysokim wymagana jest wpłata bezzwrotnego zadatku równego cenie jednej doby hotelowej. W długie weekendy i święta może obowiązywać minimalna długość pobytu.

Oferujemy specjalne ceny na konferencje oraz na inne wyjątkowe uroczystości. 

W długie weekendy i święta mogą obowiązywać wyższe ceny.

W celu zrobienia rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny 58 681 06 77 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od 1 maja 2022 nie akceptujemy zwierząt w pensjonacie. 

Poniżej znajdują się zdjęcia z opisami poszczególnych pokoi i apartamentów oraz cennik.