O nasO nas

Skontaktuj się z nami

Adres

Kania Lodge
Sytna Góra 10
83-300 Kartuzy
Polska

E-mail

Telefon/fax

+48 58 6810677

Pokój w Kania Lodge

Kania Lodge, położona niedaleko Gdańska, to światowej klasy magiczne miejsce z idealnymi warunkami na romantyczny weekend, rodzinny wyjazd czy spotkanie firmowe.

Otoczona zadbanym ogrodem, winnicą oraz przepięknym krajobrazem z widokami na jezioro i okoliczne lasy, znajduje się w odległości zaledwie godziny drogi z Trójmiasta i jedynie 20 km od gdańskiego lotniska.

Wszystkie 16 stylowych pokoi, w tym dwa dwupokojowe rodzinne apartamenty, jak również i zaciszny, luksusowy prywatny domek są indywidualnie zaprojektowane i mają wysoki standard wyposażenia. Niektóre mają własne tarasy, inne oprócz centralnego ogrzewania mają też kominki opalane drewnem. Z wszystkich pokoi rozciąga się widok na jezioro.

Do wyposażenia należą kort tenisowy, prywatny pomost i plaża, łódki, rowery, pomieszczenie spa, sala konferencyjna oraz dostęp do szerokopasmowego internetu w całym obiekcie.

Wysoko ceniona kuchnia w Kania Lodge podaje wybornie przygotowane dania ze świeżych i na ile jest to tylko możliwe lokalnych produktów, w tym nasze znakomite dania z jagnięciny hodowanej na własnych łąkach.

Mamy też własną winnicę i pomieszczenie z kominkiem do degustacji win. Karta win to ponad 250 pozycji z kilkunastu krajów z rocznikami sięgającymi nawet dwie dekady wstecz.

Produkujemy naszą własną eksportową wódkę z ziemniaków uprawianych wokół naszej posiadłości. Nasza międzynarodowa marka Vestal Vodka jest dobrze znana w Wielkiej Brytanii oraz Francji (www.vestalvodka.com). Mamy również specjalną wódkę „Kania”, która oddaje ducha Kaszub, a jej smak na długo pozostaje w pamięci naszych gości.

W okolicy Kania Lodge znajduje się mnóstwo atrakcji. Można wybrać się leśnymi drogami na piesze lub rowerowe wycieczki. Nie będzie tam samochodów, a zobaczyć można sarny, lisy, zające czy też rzadką kanię rudą, ptaka od którego Kania Lodge wzięła swoją nazwę. W odległości 15 minut od nas można pojeździć konno.

Dla fanów golfa w odległości około 40 minut jazdy samochodem znajdują się trzy pola golfowe, jedno oddalone zaledwie o 20 minut drogi. 45 minut potrzeba, aby dostać się do Starego Miasta w Gdańsku. Zarówno bałtyckie wybrzeże, jak i ceglany zamek krzyżacki w Malborku, największy ceglany zamek w całej Europie, to tylko godzina drogi.

Pokój w Kania Lodge