KonferencjeKonferencje

Firmowe spotkania, wypady, specjalne okazje

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji zadzwoń +48 58 6810677 lub wyślij email na adres

Nasz pokój konferencyjny

Nasz pokój konferencyjny

Praca zespołowa przynosi wiele korzyści. Spotkanie firmowe czy wypoczynek w Kania Lodge to czas spędzony w miejscu o wysokim standardzie z doskonałą obsługą. To wyjątkowe miejsce także dzięki wspaniałemu otoczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego gościa.

Cały obiekt będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji. Zapewnimy Tobie pełną prywatność i możliwość korzystania w każdej chwili ze wszystkich naszych atrakcji.

Wspaniałe tajskie jedzenie? Indyjskie curry? A może coś bardziej tradycyjnego, na przykład nasze słynne piersi z kaczki z pigwą i calvadosem czy świeża pieczona ryba z ziołami i białym winem? Czy wolisz dania z grilla na świeżym powietrzu w letnie popołudnie lub ognisko po kolacji? Wszystko to możesz zamówić dużo wcześniej przed planowanym przyjazdem. Pomożemy ci także dobrać wina do potraw, które wybrałeś.

Mamy jedną z najlepiej zaopatrzonych piwnic win w całej Polsce. Możemy przygotować bezpłatną degustację win połączoną z seminarium, na którym każdy z uczestników zdobędzie informacje i umiejętności ułatwiające wybór win w restauracjach czy sklepach.

Posiadamy dobrze wyposażoną salę konferencyjną. Poza rzeczami, których można normalnie oczekiwać – projektor, duży ekran, mnogość gniazdek z prądem, flipcharty czy materiały biurowe – zapewniamy również szerokopasmowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Istnieje również możliwość jednoczesnej pracy online całej grupy. Sala konferencyjna mieści maksymalnie do 30 osób. Z sali rozciąga się wspaniały widok na jezioro. Jeśli wolałbyś zorganizować letnie spotkanie na zewnątrz, to z przyjemnością wszystko zorganizujemy na naszym zadbanym trawniku z widokiem na jezioro.

Po skończonych zajęciach warto się udać do naszej piwniczki win albo zrelaksować się w saunie. Zimą można pojeździć na biegówkach lub udać się na przejażdżkę saniami dookoła jeziora. Latem warto pograć w tenisa, pojeździć na rowerze, popływać lub powiosłować łódką po jeziorze. Organizujemy także treningi integracyjne. Zapewniamy instruktora i niezbędny sprzęt.

W wypadku grupowych spotkań firmowych i rekreacyjnych oferujemy specjalne stawki za zakwaterowanie, zależne od długości planowanego pobytu. Zapewniamy dowóz ze stacji kolejowej w Gdańsku lub lotniska w Rębiechowie.

Możemy też zorganizować dowolną interesującą wycieczkę, a także wszystko to, co chciałbyś zapewnić uczestnikom planowanego przez Ciebie spotkania. Kania Lodge jest oddalona o 40 minut od Gdańska, o godzinę od wybrzeża Bałtyku i o około dwóch godzin od krzyżackiego zamku w Malborku.

Profesjonalna pomoc w organizacji konferencji:

MRC Business Solutions