KonferencjeKonferencje

Firmowe spotkania, wypady, specjalne okazje

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji zadzwoń (0 58) 681 06 77 lub wyślij email na adres

Conference room

Nasz pokój konferencyjny

Konferencje na świeżym powietrzu

Praca zespołowa przynosi wiele korzyści. Spotkanie firmowe czy wypoczynek w Kania Lodge to czas spędzony w miejscu o wysokim standardzie z doskonałą obsługą. To wyjątkowe miejsce także dzięki wspaniałemu otoczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego gościa.

Cały obiekt będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji. Zapewnimy Tobie pełną prywatność i możliwość korzystania w każdej chwili ze wszystkich naszych atrakcji.

Wspaniałe tajskie jedzenie? Indyjskie curry? A może coś bardziej tradycyjnego, na przykład nasze słynne piersi z kaczki z pigwą i calvadosem czy świeża pieczona ryba z ziołami i białym winem? Czy wolisz dania z grilla na świeżym powietrzu w letnie popołudnie lub ognisko po kolacji? Wszystko to możesz zamówić dużo wcześniej przed planowanym przyjazdem. Pomożemy ci także dobrać wina do potraw, które wybrałeś.

Mamy jedną z najlepiej zaopatrzonych piwnic win w całej Polsce. Możemy przygotować bezpłatną degustację win połączoną z seminarium, na którym każdy z uczestników zdobędzie informacje i umiejętności ułatwiające wybór win w restauracjach czy sklepach.

Posiadamy dobrze wyposażoną salę konferencyjną. Poza rzeczami, których można normalnie oczekiwać – projektor, duży ekran, mnogość gniazdek z prądem, flipcharty czy materiały biurowe – zapewniamy również szerokopasmowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Istnieje również możliwość jednoczesnej pracy online całej grupy. Sala konferencyjna mieści maksymalnie do 30 osób. Z sali rozciąga się wspaniały widok na jezioro. Jeśli wolałbyś zorganizować letnie spotkanie na zewnątrz, to z przyjemnością wszystko zorganizujemy na naszym zadbanym trawniku z widokiem na jezioro.

Po skończonych zajęciach warto się udać do naszej piwniczki win albo zrelaksować się w jacuzzi lub saunie. Zimą można pojeździć na biegówkach lub udać się na przejażdżkę saniami dookoła jeziora. Latem warto pograć w tenisa, pojeździć na rowerze, popływać lub powiosłować łódką po jeziorze. Organizujemy także treningi integracyjne. Zapewniamy instruktora i niezbędny sprzęt.

W wypadku grupowych spotkań firmowych i rekreacyjnych oferujemy specjalne stawki za zakwaterowanie, zależne od długości planowanego pobytu. Zapewniamy dowóz ze stacji kolejowej w Gdańsku lub lotniska w Rębiechowie.

Możemy też zorganizować dowolną interesującą wycieczkę, a także wszystko to, co chciałbyś zapewnić uczestnikom planowanego przez Ciebie spotkania. Kania Lodge jest oddalona o 40 minut od Gdańska, o godzinę od wybrzeża Bałtyku i o około dwóch godzin od krzyżackiego zamku w Malborku.

Profesjonalna pomoc w organizacji konferencji:

MRC Business Solutions