Oferty specjalneOferty specjalne

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji zadzwoń (0 58) 681 06 77 lub wyślij email na adres

Wiosenne weekendy w Kania Lodge

Zarezerwuj pobyt na dwie noce w Kania Lodge, podczas dowolnego wiosennego weekendu, a jeden nocleg będzie bezpłatny. To dobra okazja do świętowania urodzin, rocznicy lub po prostu aby miło spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną. Na gości czekają pokoje z kominkiem oraz wspaniałym widokiem na jezioro i okolicę.

Wielkanoc w Kania Lodge

Zaplanuj Wielkanoc w Kania Lodge, a mamy nadzieję, że Kaszuby przywitają Cię pierwszymi oznakami wiosny. Planujemy tradycyjne wielkanocne śniadanie oraz atrakcje dla dzieci. W sobotę zorganizujemy malowanie jajek (również dla zainteresowanych dorosłych) oraz przygotujemy tradycyjną „święconkę”.
Wielkanocną Niedzielę rozpoczniemy od poszukiwania przez dzieci czekoladowych jajek w ogrodzie i winnicy. Nasze pomieszczenie spa (jacuzzi i sauna) będzie dostępne przez cały weekend. Naszych gości zaprosimy również do piwniczki win na degustację rocznika 2014, białego i czerwonego wina wyprodukowanego z gron uprawianych w winnicy Kania Lodge. W okolicy mamy wspaniałe trasy spacerowe, a dodatkowo możemy zorganizować przejażdżkę bryczką wokół malowniczego jeziora.
Przy pobycie na 3 noce lub więcej w tym świątecznym okresie, goście na pożegnanie otrzymają selekcję 6 butelek wina wyboru Wine Express Limited.

Lunch i kolacja

Nasza nagradzana restauracja serwuje zarówno lunche jak i kolacje. Dzięki wcześniejszej rezerwacji będziemy mogli lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Tel.: 58 681 06 77

Vouchery

Spraw przyjemność swoim przyjaciołom, rodzinie, pracownikom czy partnerom biznesowym, podarowując voucher na pobyt w Kania Lodge, lunch czy kolację w naszej nagradzanej restauracji.

Villa Rospond

Villa Rospond

Zachwycająca Villa Rospond obok winnicy z widokiem na jezioro, posiada dwa osobne apartamenty z kominkami oraz robionymi na zamówienie meblami i wyposażeniem, a także własnymi tarasami. Specjalne tygodniowe stawki wiosną i latem.