Spotkania winiarskieSpotkania winiarskie

WSET 2019

Londyńska organizacja Wine and Spirit Education Trust jest jedną z najbardziej prestiżowych i najbardziej certyfikowanych szkół dostarczających wiedzy o winie. Co roku szkoli ponad 72 000 osób. Andrzej Strzelczyk dwukrotny mistrz Polski Sommelierów w roku 2012 i 2013 poprowadzi kursy wiedzy o winie w Kania Lodge – WSET poziom 2 oraz WSET poziom 3. Kursy odbędą się w maju, czerwcu i lipcu. Kurs nie jest tylko dla osób pracujących w zawodzie kelnera, czy sommeliera ale także dla miłośników wina, którzy chcą zabłysnąć w restauracji, na spotkaniach z przyjaciółmi czy spotkaniach rodzinnych.

WSET 2
27-28 maj
3-4 czerwiec
10-11 lipiec
Godziny kursu 10.00 – 13.30 każdego dnia

WSET 3
27-28 maj
3-4 czerwiec
10-11 lipiec
Godziny kursu 17:30 – 20:30 każdego dnia

Aby uzyskać więcej informacji i zostać uczestnikiem kursu prosimy o kontakt z Andrzejem andrzej@andrzejstrzelczyk.pl.

Spotkania winiarskie

Zarezerwuj pokój na dowolne spotkanie winiarskie do końca marca i skorzystaj z ofert dwie noce w cenie jednej.

26.04 – Tomasz Kołecki „Czym się różni białe od białego, a czerwone od czerwonego” i nauka dobierania smaków potraw i win.

18.05 – Andrzej Strzelczyk „Francja kontra Nowa Zelandia”

01.06 – „Maciej Nowicki – wszystko co chcielibyście wiedzieć o polskim winie”

15.06 – Wina Libańskie – garden party z właścicielem winnicy Domaine des Tourelles

Wycieczka do Beirutu Listopad 2019

Wycieczka do Libanu zawierająca przelot z Warszawy do Beirutu polskimi liniami lotniczymi LOT oraz zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Byblos Sur Mer Hotel. Byblos to chrześcijańskie miasteczko na północ od Beirutu. Będąc w Libanie odwiedzimy Beirut, zwiedzimy słynną rzymską świątynie Bacchus w Baalbek, następnie będziemy gościć w winnicy Domaine des Tourelles i będziemy mieć przyjemność zjeść w niej lunch. Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt na info@kanialodge.com.pl W Libanie spodziewamy się słońca a temperatura w ciągu dnia to ok. 25 C.